ΘΕΣΜΟΘΕΤΗΣΗ ΒΡΑΒΕΙΩΝ: ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - CHRISTOFER CROUP
Με αφορμή τις φετινές Διεθνείς Επιτυχίες των αθλητών μας στους Ολυμπιακούς, Παγκόσμιους και Πανευρωπαϊκούς αγώνες και με την συμβολή του Ομίλου Επιχειρήσεων CHRISTOFER GROUP στα πλαίσια της εταιρικής κοινωνικής ευθύνης, θεσμοθετήθηκαν από τον Ιστιοπλοϊκό Όμιλο Θεσσαλονίκης τα επαμειβόμενα βραβεία:
ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ /CHRISTOFER GROUP
Τα παραπάνω βραβεία θα απονέμονται κάθε χρόνο στους αθλητές του Ιστιοπλοϊκού Ομίλου που πέτυχαν σημαντικές διεθνείς επιτυχίες.